Reakce klientů

 ... „ zjistila jsem, že se změnilo energetické vyzařování celé vesnice v radostnější " (vesnice byla energeticky zatížena poválečným odsunem Němců)


... „ cítila jsem, jak se při stání na kruzích mé negativní myšlenky rozpouštějí a mizí "


... „ při vstupu na kruh jsem cítila teplo v celém těle a mé studené nohy se zcela prohřály "


... „ při naladění se na kruhy cítím, jak se můj vnitřní diamant rozzáří "


... „ vnímal jsem intenzivně některé čakry, rozpínání se mého těla a zvedání horních končetin "


... „ při jedné konkrétní činnosti na zahradě se mě zmocňovaly negativní pocity, které bezprostředně vymizely po aktivaci kruhů a současném energetickém vyčištění a harmonizaci zahrady "


... „ tuto stavbu si jezdím opravdu užívat, panuje zde atmosféra, jakou jsem ještě na žádné stavbě nezažil (slova "nevěřícího" stavbyvedoucího při realizaci domu s aktivovaným místem pod základovou deskou) " 

 

...„ Na kruhy chodím a nic. Ale oba mí rodiče něco vnímají - brnění od nohou až po kolena, barevné víry, spirály, oba jmenovali červenou a žlutou barvu."

 

...„ po 9 měsících, co si chodím na kruhy stoupat, se mi v děloze zmenšil myom"

 

... „ cítím úlevu" (výrok sedmiletého dítěte)

 

... „ cítím se mnohem svobodněji"

 

... " Neuvěřitelně se změnilo chování mých klientů. Ti, co byli upovídaní, chtějí najednou relaxovat a moc nemluví. Ti, co byli uzavření, se začali otevírat."

 

" Velký DÍK !!! Jsem ještě v tranzu (po aktivaci) a vím, že si to budu neustále užívat a že to má vliv na vše živé. Žije to vlastním životem - tím pádem našima. Něco naprosto úžasnýho :-D  :-D  :-D    Svět je krásný místo k bydlení. A zvláště se spřízněnejma dušičkama :-D "

 

" Díky, díky díky ! Jsem taková NASPEEDOVANÁ, že nevím co s tím. Musí se to nějak usadit. To je síla, kterou budu rozprostírat do budoucna. Už se to projevuje i na mých chlapech doma :-) WAU !!! Jsou "jen" pozitivně naladěni, vnímají, poslouchají, přijímají ... :-) "

 

" Zatím si užívám bod č.1. Dám si na něj podsedák, péřový kabát, čepici (je 5 stupňů) a sedím a vnímám - kolemjdoucí si asi myslí, že mi přeskočilo, ale já je nevidím a je mi to jedno. Je mi tam docela teplo - kamínky "topí". "