Reakce klientů

 ... „ zjistila jsem, že se změnilo energetické vyzařování celé vesnice v radostnější " (vesnice byla energeticky zatížena poválečným odsunem Němců)


... „ cítila jsem, jak se při stání na kruzích mé negativní myšlenky rozpouštějí a mizí "


... „ při vstupu na kruh jsem cítila teplo v celém těle a mé studené nohy se zcela prohřály "


... „ při naladění se na kruhy cítím, jak se můj vnitřní diamant rozzáří "


... „ vnímal jsem intenzivně některé čakry, rozpínání se mého těla a zvedání horních končetin "


... „ při jedné konkrétní činnosti na zahradě se mě zmocňovaly negativní pocity, které bezprostředně vymizely po aktivaci kruhů a současném energetickém vyčištění a harmonizaci zahrady "


... „ tuto stavbu si jezdím opravdu užívat, panuje zde atmosféra, jakou jsem ještě na žádné stavbě nezažil (slova "nevěřícího" stavbyvedoucího při realizaci domu s aktivovaným místem pod základovou deskou) " 

 

...„ Na kruhy chodím a nic. Ale oba mí rodiče něco vnímají - brnění od nohou až po kolena, barevné víry, spirály, oba jmenovali červenou a žlutou barvu."

 

...„ po 9 měsících, co si chodím na kruhy stoupat, se mi v děloze zmenšil myom"

 

... „ cítím úlevu" (výrok sedmiletého dítěte)

 

... „ cítím se mnohem svobodněji"

 

... " Neuvěřitelně se změnilo chování mých klientů. Ti, co byli upovídaní, chtějí najednou relaxovat a moc nemluví. Ti, co byli uzavření, se začali otevírat."

 

" Velký DÍK !!! Jsem ještě v tranzu (po aktivaci) a vím, že si to budu neustále užívat a že to má vliv na vše živé. Žije to vlastním životem - tím pádem našima. Něco naprosto úžasnýho :-D  :-D  :-D    Svět je krásný místo k bydlení. A zvláště se spřízněnejma dušičkama :-D "

 

" Díky, díky díky ! Jsem taková NASPEEDOVANÁ, že nevím co s tím. Musí se to nějak usadit. To je síla, kterou budu rozprostírat do budoucna. Už se to projevuje i na mých chlapech doma :-) WAU !!! Jsou "jen" pozitivně naladěni, vnímají, poslouchají, přijímají ... :-) "

 

" Zatím si užívám bod č.1. Dám si na něj podsedák, péřový kabát, čepici (je 5 stupňů) a sedím a vnímám - kolemjdoucí si asi myslí, že mi přeskočilo, ale já je nevidím a je mi to jedno. Je mi tam docela teplo - kamínky "topí". "

 

 "Zbavila jsem se takové divné nervozity a neklidu, který jsem měla už dlouho před aktivací. Upravil se i můj vztah k sestře. Vždy, když přijela , jsem se musela ovládat, protože mi "šla na nervy". Teď tady byla 4 dny a vše úplně v pohodě a nejzajímavější je, že i ona se změnila - je vstřícnější, přijímá nové impulsy a neuráží se jako dřív. "

 

 

Dostala jsem za úkol vymyslet něco, co by vyřešilo nepříjemné vibrace od projíždějících souprav metra, které vede paní v ulici před domem kde bydlí a ruší především v nočních hodinách.

Napadlo mne, že by to mohlo být stejné jako s geopatogenními zónami, které samotné také nevyruším - ale že jimi vyzařované negativní frekvence vibrací aktivované body zharmonizují.  
A evidentně to tak funguje. Den po aktivaci mi paní napsala:

"Meditovala jsem pod centrálním bodem – a vnímala jsem sloup Světla z velmi pevného základu pod námi, směřujícího nahoru. Já jsem se jen připojila a přidala to, co jsem měla- šlo to samo a snadno :).  Jsem v poloze maximální pokory a vděčnosti vůči Životu, že jsem tady a teď, těm vnějším formám co mě dostali k této zkušenosti a těm vnitřním za pomoc a lásku a důvěru. 

Šla jsem spát pozdě. Asi o půlnoci jsem zavírala okno a poprvé od aktivace jsem slyšela metro, ale VNĚ okna. Prostě zevnitř bylo ticho a ten zvuk, vibrace šla z venku, z ulice.!!! "

Týden poté paní psala opět:

„Metro vnímám  jen 1-2 vlaky denně, a to proto, že mne to má upomínat udržovat se ve vyšších vibracích. Když se mi to daří, metro vůbec nevnímám !“

 

„Při každém pomyšlení na aktivovaný energetický bod (v interieru), se ve mě nějak "rozsvítí", pocítím vnitřní, tichou radost. Každopádně dnes při ranní meditaci jsem si konečně uvědomila:

 - horní kruh je spojení s Bohem, Prvotním Zdrojem, Centrálním Sluncem
 - dolní kruh je spojení s Matičkou Zemí

- a prostřední - nádherná koule to všechno transformuje a posílá dál do prostoru - čistí, prosvětluje, zvyšuje vibrace ...

Je to  nádhera, jsem zase spokojená, více radostná, vitální  a klidně to napíši -  šťastná. Prostě mi ta koule svítí přímo uprostřed srdečního centra a září a září.“

 

„Cestovní aktivované křišťály jely na dovolenou se mnou a je to bezva, že je můžu takto používat. Jsem opravdu moc ráda, že mám zahradu a domov takto " vylepšeny".

 

„Myslela jsem zrovna na to, že Vám napíšu, jak body "topí" :-) .Ještě máme v provozu bazén (24.10.) a tak já když mám zaplaváno, jdu rovnou bosa na body. Je to opravdu tak, že na nich vůbec nezebou nohy a to už není venku žádné teploučko a já vlastním takové ty věčně studené nohy :-)."