Reakce klientů

 ... „ zjistila jsem, že se změnilo energetické vyzařování celé vesnice v radostnější " (vesnice byla energeticky zatížena poválečným odsunem Němců)


... „ cítila jsem, jak se při stání na kruzích mé negativní myšlenky rozpouštějí a mizí "


... „ při vstupu na kruh jsem cítila teplo v celém těle a mé studené nohy se zcela prohřály "


... „ při naladění se na kruhy cítím, jak se můj vnitřní diamant rozzáří "


... „ vnímal jsem intenzivně některé čakry, rozpínání se mého těla a zvedání horních končetin "


... „ při jedné konkrétní činnosti na zahradě se mě zmocňovaly negativní pocity, které bezprostředně vymizely po aktivaci kruhů a současném energetickém vyčištění a harmonizaci zahrady "


... „ tuto stavbu si jezdím opravdu užívat, panuje zde atmosféra, jakou jsem ještě na žádné stavbě nezažil (slova "nevěřícího" stavbyvedoucího při realizaci domu s aktivovaným místem pod základovou deskou) " 

 

...„ Na kruhy chodím a nic. Ale oba mí rodiče něco vnímají - brnění od nohou až po kolena, barevné víry, spirály, oba jmenovali červenou a žlutou barvu."

 

...„ po 9 měsících, co si chodím na kruhy stoupat, se mi v děloze zmenšil myom"

 

... „ cítím úlevu" (výrok sedmiletého dítěte)

 

... „ cítím se mnohem svobodněji"

 

... " Neuvěřitelně se změnilo chování mých klientů. Ti, co byli upovídaní, chtějí najednou relaxovat a moc nemluví. Ti, co byli uzavření, se začali otevírat."

 

„Po určitém čase po aktivaci jsem si najednou uvědomila, že je něco "jinak". Neumím zaznamenat a popsat všechny změny, ale v sobě mám pocit vlídného klidu, který zasahuje hodně hluboko, cítím se veseleji a "nějak" bezpečněji. Ale hlavně vím, že to ještě bude pokračovat, že je to teprve začátek."

 

" Velký DÍK !!! Jsem ještě v tranzu (po aktivaci) a vím, že si to budu neustále užívat a že to má vliv na vše živé. Žije to vlastním životem - tím pádem našima. Něco naprosto úžasnýho :-D  :-D  :-D    Svět je krásný místo k bydlení. A zvláště se spřízněnejma dušičkama :-D "

 

„Téma energetických bodů mne zaujalo. Přestože jsem racionálně nedokázal pochopit, jak to může fungovat, vnitřně jsem cítil velkou touhu to na svém pozemku vyzkoušet. Samotná aktivace byla pro mne hlubokým zážitkem."

 

„Ten menhir, co mám za barákem, začal valit 10x silněji energie !!! "

 

„ Díky, díky díky ! Jsem taková NASPEEDOVANÁ, že nevím co s tím. Musí se to nějak usadit. To je síla, kterou budu rozprostírat do budoucna. Už se to projevuje i na mých chlapech doma :-) WAU !!! Jsou "jen" pozitivně naladěni, vnímají, poslouchají, přijímají ... :-) "

 

„Určitě se spoustu věcí dělo. Řekl bych, že se postupně otevírají všechny kostlivci ve skříních a přes to se posouváme :-) Věci se zlepšují, ale neumím říci přesně co. Cítím, že i náš duchovní rozvoj se urychluje."

 

„ Zatím si užívám bod č.1. Dám si na něj podsedák, péřový kabát, čepici (je 5 stupňů) a sedím a vnímám - kolemjdoucí si asi myslí, že mi přeskočilo, ale já je nevidím a je mi to jedno. Je mi tam docela teplo - kamínky "topí". "

 

 „Zbavila jsem se takové divné nervozity a neklidu, který jsem měla už dlouho před aktivací. Upravil se i můj vztah k sestře. Vždy, když přijela , jsem se musela ovládat, protože mi "šla na nervy". Teď tady byla 4 dny a vše úplně v pohodě a nejzajímavější je, že i ona se změnila - je vstřícnější, přijímá nové impulsy a neuráží se jako dřív. "

 

„Díky svému technickému vzdělání jsem na podobné věci samozřejmě nevěřil. S určitou skepsí jsem využil možnost stoupnout si na energetické body. k mému překvapení byly vnímané pocity velmi intenzivní, takže jsem si objednal obdobnou instalaci na své zahradě. Zaznamenal jsem silný úbytek negativních myšlenek, které mne tam obvykle provázely. Z mého pohledu to byla dobrá investice."

 

Dostala jsem za úkol vymyslet něco, co by vyřešilo nepříjemné vibrace od projíždějících souprav metra, které vede paní v ulici před domem kde bydlí a ruší především v nočních hodinách.

Napadlo mne, že by to mohlo být stejné jako s geopatogenními zónami, které samotné také nevyruším - ale že jimi vyzařované negativní frekvence vibrací aktivované body zharmonizují.  
A evidentně to tak funguje. Den po aktivaci mi paní napsala:

„Meditovala jsem pod centrálním bodem – a vnímala jsem sloup Světla z velmi pevného základu pod námi, směřujícího nahoru. Já jsem se jen připojila a přidala to, co jsem měla- šlo to samo a snadno :).  Jsem v poloze maximální pokory a vděčnosti vůči Životu, že jsem tady a teď, těm vnějším formám co mě dostali k této zkušenosti a těm vnitřním za pomoc a lásku a důvěru. 

Šla jsem spát pozdě. Asi o půlnoci jsem zavírala okno a poprvé od aktivace jsem slyšela metro, ale VNĚ okna. Prostě zevnitř bylo ticho a ten zvuk, vibrace šla z venku, z ulice.!!! "

Týden poté paní psala opět:

„Metro vnímám  jen 1-2 vlaky denně, a to proto, že mne to má upomínat udržovat se ve vyšších vibracích. Když se mi to daří, metro vůbec nevnímám !“

 

„Při každém pomyšlení na aktivovaný energetický bod (v interieru), se ve mě nějak "rozsvítí", pocítím vnitřní, tichou radost. Každopádně dnes při ranní meditaci jsem si konečně uvědomila:

 - horní kruh je spojení s Bohem, Prvotním Zdrojem, Centrálním Sluncem
 - dolní kruh je spojení s Matičkou Zemí

- a prostřední - nádherná koule to všechno transformuje a posílá dál do prostoru - čistí, prosvětluje, zvyšuje vibrace ...

Je to  nádhera, jsem zase spokojená, více radostná, vitální  a klidně to napíši -  šťastná. Prostě mi ta koule svítí přímo uprostřed srdečního centra a září a září.“

 

„Cestovní aktivované křišťály jely na dovolenou se mnou a je to bezva, že je můžu takto používat. Jsem opravdu moc ráda, že mám zahradu a domov takto " vylepšeny".

 

„Myslela jsem zrovna na to, že Vám napíšu, jak body "topí" :-) .Ještě máme v provozu bazén (24.10.) a tak já když mám zaplaváno, jdu rovnou bosa na body. Je to opravdu tak, že na nich vůbec nezebou nohy a to už není venku žádné teploučko a já vlastním takové ty věčně studené nohy :-)."

 

„Už jsem několikrát nad kamínky stála a opravdu vždy, když se přiblížím cítím KLID … takový napadá mě pohodový klid :D :D … prostě je mi tam moc příjemně."

 

„To je úplná HIGHWAY, když stojím na tom bodu."

 

„Od té doby, co jsem si nechala ve svém bytě aktivovat energetický bod (je to 5 měsíců), se můj ex-manžel při vyzvedávání dětí v prostoru mého bytu chová slušně, je normální. Před tím byl vždy agresivní a nepříjemný. Pokud si ale předáváme děti na chodbě v přízemí (o 3 patra níže), nebo venku (tedy mimo aktivovaný prosor), téměř nekomunikuje a je opět nepříjemný."

 

„Naprosto famózní !!! Nemám slov. Kdyby jen jako umělecké dílo. A to je mnohem víc ;o) "

 

„První noc po aktivaci mi při nočním probuzení nechodily myšlenky. Jindy vždy myslím na blbosti. Nyní byl konečně klid, pohoda. Dostavila se i radost. Vydrželo to 2 dny, pak se to začalo trochu vytrácet. Ale je to lepší, než to bylo. Jsem klidnější, radostnější."

 

„Teď cítím že mohu napsat zkušenost :). Od čištění dětí jsme přešli k čištění rodičů. Já i manžel jsme si hodně uvědomili...Hmotné okolo se rozbilo" -rozkopali nám byt, nabourala jsem auto atd. Nicméně všechny situace proběhly nejlépe jak mohly a my jsme získali mnohem víc. Pociťuji velikou vděčnost, milost, radost a klid. Vše zapadlo kam mělo a já/my se velmi radujeme. Nečekali jsme takovou hloubku, kvalitu a ani rozsah čištění ;))) a domnívám se, že jsme na začátku, ale je to SUPER! Moc děkujeme, že se nám dostalo takového požehnání! Děkuji za vaši práci, kterou pro nás všechny na Zemi a Zemi děláte... Děkuji, že mohu být při tom..."

 

 Podpora Stvořitele a matky země v plném rozsahu vzniku země, karmického a duševního bytí. Energetická čistota zhmotnění všeho co jest. Děkuji za to že jste a já jsem součástí nyní své vlastní aktivace :-) "

 

Včera jsem večer otevřela verandu a zaměřila se na bod č.2. Zalil mne pocit obrovské radosti a vděčnosti. "

 

Okolo bodu č.2 tančí žluté a červené bytosti a z bodu č.1 vychází světle modrý sloup ;-) "

 

„Nebylo mi dobře, poprosila jsem svůj energetický bod o harmonizaci buněk, naladění na zdravou frekvenci....a pak jsem to cítila od nohou, nebo možná mi vždycky přišla nějaká část těla, která se v uplynulých dnech ozývala bolestí a já jsem si pomyslela, ať se harmonizují i kolena, krk...a obrovsky se mi ulevilo....Byla jsem předtím hodně unavená, skoro jsem nebyla schopná stát a pak jsem cítila příliv energie. Nevydrželo to až do večera, ale určitě jsem se nastartovala.“