Geopatogenní zóny

Geopatogenní zóny (GPZ) jsou velmi často skloňovaným termínem, především pak pro jejich negativní vliv na lidské zdraví. Tento vliv je samozřejmě podmíněn odolností imunitního systému každého jednotlivce.

GPZ jsou tvořeny specifickými frekvencemi vibrací vyzařovanými především geologickými zlomy, styky hornin s rozličnými fyzikálními vlastnostmi, prouděním podzemní vody, či jejich různými kombinacemi.

Jejich energetický vliv bývá velmi výrazný a vždy se doporučovalo ho respektovat.

Co však dělat, když zjistíte, že vám GPZ prochází přímo vaším obydlím, či oblíbeným místem na pozemku?

Řešení této problematiky je mnohými nabízeno prostřednictvím různých pomůcek, které mají většinou svá omezení, a to buď časové nebo svým dosahem.

Námi nabízený způsob nebyl prvotně vytvořen za tímto účelem, ale tuto schopnost aktivovaných energetických bodů jsme objevili až postupem času.

Jak jsme k tomu došli?

U nás doma jsem GPZ několik let pravidelně energeticky čistila. Moc mne to nikdy nebavilo, neb šlo o práci za použití tzv. technik a tudíž se to samozřejmě muselo po určité době opakovat. Z toho důvodu jsem po čase na to začala být lajdák, až jsem na to úplně zapomněla. Teprve po cca 3 letech od posledního čištění jsem si nečekaně vzpomněla, že bych mohla GPZ opět ošetřit. 

Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že negativní vyzařování geopatogenních zón doma najednou nemáme !!! Přišli na to, že se tak stalo poté, co jsme před několika měsíci aktivovali energetický bod pro celý náš dům.

Nedalo mi to, a podívala jsem se na některé pozemky, kde máme již energetické body aktivované a na žádném z nich jsem GPZ nenašla. Když jsem se ale posunula na těchto pozemcích v čase zpět před aktivaci energetických bodů, objevila jsem linie negativního vyzařování GPZ úplně na všech. Tuto informaci nám zpětně potvrdili i někteří klienti, nebo i lidé, které si klienti na toto zjištění najali.

A tak jsme zase čirou "náhodou" objevili, na co dalšího mají vliv aktivované energetické body - silou svého vyzařovaného energetického pole dokáží trvale eliminovat negativní účinky vlivu vyzařování GPZ na zemském povrchu, a to na 100% v celé ploše svého dosahu.

Více o vytváření energetických bodů: www.leceni-duse-a-krajiny.cz/energeticke-body/