Můj životní příběh

    Narodila jsem se v květnu 1964 rodičům, kteří mne celý život zahrnovali láskou.

    V roce 1986 jsem se provdala a přesně po roce se nám narodila jedna zlatovlasá andělská bytost.

Po počátečních problémech s manželem, kdy se naše ega snažila prosadit na úkor druhého, jsme do našeho vztahu začali více zahrnovat vzájemnou toleranci, respekt a úctu a naše soužití se začalo měnit v harmonický a láskyplný vztah.

   Do života jsem si však přinesla jeden problém - od malička jsem byla léčený migrenik.

Životní zlom u mne nastal v r. 1996, kdy moje problémy s hlavou vygradovaly do stavu nepřetržité bolesti trvající 3/4 roku. Bolesti byly pouze nesnesitelné a dařilo se je jen částečně tlumit až šesti analgetiky denně. Za 32 let svého života jsem absolvovala veškerá možná medicínská vyšetření, vystřídala jak klasické způsoby léčby, tak i celou řadu alternativních. Nic nepomáhalo. Jen bylinky měly občas krátkodobý efekt v řádu jednoho až dvou týdnů.

Skončila jsem tehdy v Centru bolesti, kdy se lékař zhrozil nad mou dávkou šesti analgetik denně a prohlásil, že pokud nechci „skončit na prkně“, musím okamžitě léky tlumící bolest přestat brát. Jinou informaci pro mne ale neměl.

    Tu pravou informaci, byť pro mne šokující, jsem získala během následujících 24 hodin na jednom chanellingovém sezení. Skrze médium mi bylo sděleno, že za mou bolestí hlavy je psychické ublížení jiné osobě v minulém životě. V té době jsem měla již něco načteno o tomto tématu, ale moc jsem tomu nevěřila. Vzhledem k tomu, že jsem vyrostla v rodině vědeckého pracovníka, bylo pro mne něco takového těžko akceptovatelné. Navíc, když informace od média pokračovala v tom duchu, že pokud se chci bolesti opravdu zbavit, musím si ji vědomě protrpět tzv. až do dna, jinými slovy - bez utišujících prášků.

Byla jsem postavena před velmi těžké rozhodnutí, které jsem brala jako poslední šanci, i když jen velmi těžko představitelnou, ale přesto dávající jakýsi smysl. Nedovedla jsem si vůbec představit, jak bez prášků vůbec přežiji, neboť jsem si to již vyzkoušela v době kojení; po dvou dnech se bolest nedala vydržet a já musela sáhnout opět po analgetikách.

    Po důkladném zvážení jsem se rozhodla vzít sdělenou informaci jako fakt a jít do této výzvy s odhodláním, že si chci svůj "prohřešek z minulosti" vědomě „odtrpět", a hlavně podstoupit změnu ve svém myšlení.

Neměla jsem vůbec žádnou představu, co mě čeká a jak to vydržím. Celý proces nakonec trval pouhých pět dní. Bolest tři dny gradovala, ale pak došlo k nečekanému zlomu a jejímu postupnému odeznívání. Ne, že by mě od té doby již nikdy hlava nebolela, ale jen občas, třeba v souvisloti s počasím, a navíc jako snesitelné bolesti, které jsem nikdy předtím nezažila.

    Přiznám se, že jsem najednou byla konfrontována s něčím, co na mne zapůsobilo jako z jiného světa. Poznala jsem, že teprve vnesení informace o příčině potíží do vědomí, její pokorné přijetí a následná změna způsobu života, chování a myšlení dokáže spustit samolečivý proces.

 

    V mém příběhu je ještě jedna důležitá věc, která se lidem často děje. Jde o čas. Vše se totiž děje až ve správný okamžik. Vím, že můj životní zlom nemohl nastat dříve, neboť k tomu nebyly „vhodné“ podmínky, nebyla jsem na to do té doby ještě zralá, připravená.

 

    Médium mě informovalo i o mých léčitelských schopnostech, které jsem si do tohoto života přinesla z minulosti a které se následně začaly skutečně projevovat. Toto vše mi změnilo dosavadní pohled na život, který se od té doby pro mne stal mnohem „barevnějším“.

Začala jsem navštěvovat různé kurzy, semináře, jako např. esoterní léčení a pracovat s energiemi.

 

    Časem jsem pochopila, že není možné pouze opravovat problémy lidí na fyzické rovině tak, jak jsem to původně zažila sama na sobě - efekt byl vždy pouze krátkodobý, pokud vůbec nějaký. Teprve poznání příčiny a její akceptování může vést k vyléčení.

 

    V roce 2000 jsem opustila svoji původní profesi projektanta, která mne tehdy bavila a dala se na dráhu psychoterapeuta, protože jsem cítila, že mne chce mít Vesmír jinde. Ale netušila jsem, až kam mne Vesmír dovede, Neboť vše je neustále v procesu vývoje a pokud se člověk nebrání a nechá se ideálně vést v souladu s plánem vývoje své duše, dostane se vždy ve správný čas na správné místo. A kam jsem tedy byla dovedena já ? :-) viz: www.leceni-duse-a-krajiny.cz/moje-nova-cesta/

 

Vím, že Matka Země mnohé z nás žádá o pomoc prostřednictvím úkolů, ke kterým jsme byli intuicí a koincidencemi dovedeni. Vždy se jedná o specifický úkol, který ve finále vede k jednomu a tomu samému: navýšení potřebných energetických vibrací pro úspěšnou transformaci.