Framykoin nebo Lactoferrinová mast

Kdo by neznal Framykoinovou mast, tuto nepostradatelnou pomůcku pomáhající při jakýchkoliv kožních problémech. Všichni ji používáme či jsme používali, jakmile se nám něco objevilo na pokožce. Byla zkrátka nenahraditelná.

Jenže i v této oblasti se pokrok nedá zastavit a na trhu se objevila více než plnohodnotná náhrada. Jmenuje se Lactoferrinová mast a jejím autorem je opět duchovní otec Framykoinu - PharmDr. Milan Krajíček. Jak sám uvádí, Lactoferrinová mast je mnohem šetrnější k našemu zdraví, neboť neobsahuje antibiotika obsažená ve Framykoinu.

 

PharmDr. Milan Krajíček je jedním z členů vědecké rady brněnské firmy ESSENS, která Lactoferrinovou mast spolu s řadou dalších přírodních léčivých produktů nabízí na svých stránkách, z nichž cituji:

 

Na co je vhodné aplikovat ESSENS Lactoferrin Unguentum?

- pomáhá urychlovat hojení širokého spektra poranění jako jsou odřeniny, drobné řezné rány, popáleniny, pooperační rány, proleženiny

- pomáhá při infekčním, virovém, plísňovém či kvasinkovém onemocnění kůže i sliznic

- má pozitivní vliv při hojení herpetických infekcí (opary, afty) a při kožních problémech jako jsou akné, atopická dermatitida, erytém kůže, popraskané koutky úst, podrážděná - pokožka v okolí nosu při nachlazení apod.

Aplikace: postižené místo opláchneme pod tekoucí pitnou vodou a necháme uschnout. Aplikujeme mast ve vrstvě vysoké asi 1 mm. Pokud je poškození na místě, kde hrozí setření masti, je vhodné překrytí nesavým krytím. Mast je možné aplikovat několikrát denně. Před nanesením nové dávky masti se ošetřované místo vodou již neoplachuje.

Složení: Lactoferrin, Myreth-3 Myristate, Olive Oil Virgin.

 

Lactoferrinovou mast lze koupit, stejně jako ostatní produkty ESSENS, na firemních stránkách www.essens.cz přes e-shop. Doporučuji se na těchto stránkách zaregistrovat, neboť po registraci a přihlášení se do systému, jsou nákupní ceny o cca 28 % nižší. Pokud se rozhodnete zaregistrovat, je třeba do kolonky Sponzor ID napsat moje ID - t.j. číslo 10044712.

Samotná registrace k ničemu nezavazuje, nic nestojí a pokud si jedinec nic neobjedná, po měsíci se automaticky ruší a navíc je bez nucených množstevních odběrů produktů.