Anthony William - "Játra a jejich léčba"  

Dostala se mi do rukou další kniha od A. Williama "Játra a jejich léčba".

Je naprosto úžasná ! - jak jinak, když je od A.W. :-)

Člověk by nevěřil, jaké nemoci, symptomy, se vztahují k játrům … 

Bohužel, naše játra jsou již "zatížená" při početí, kam se generačně předávají např. těžké kovy - zejména rtuť, ale i DDT, jenž používali nejen naše prarodiče  … DDT z půdy ještě nezmizelo … :-(

Je až neskutečné, co všechno játra v sobě musí zadržovat, aby nás ochránila (ať už se jedná o další těžké kovy, patogeny, fungicidy, herbicidy, pesticidy atd. atd) … a bohužel, když už nemohou, začne se to svinstvo krví roznášet kamkoliv - takže symptomy se mohou objevit naprosto všude. Člověk se nestačí divit, co všechno se k přetíženým játrům váže. V podtitulu knihy stojí: "Odpovědi na otazníky kolem nemocí a stavů jako ekzém, psoriáza, cukrovka, streptokokové nákazy, akné, dna, nadýmání, ledvinové kameny, únava, zbytnění jater, problémy s nadváhou, SIBO, autoimunitní nemoci"... a je toho mnohem mnohem více!

Pokud budeme správně pečovat o naše játra, krví se roznesou všechny potřebné látky: vitamíny, minerály, živiny ke všem buňkám a tělo se může zase navracet ke zdraví. A.W. má i návody, co užívat na ten který symptom, tu kterou nemoc, jak se starat každodenně o svá játra, a tím pádem o svou imunitu, o své zdraví.

Za mne mohu říci, že tuto knihu považuji za "Bibli zdraví".

Osobně jsem si myslela, že jíme zdravě. Jenže jsem neznala některé zásady. Rozhodně jsem měli celkově málo ovoce a syrové zeleniny (jako většina lidí). Neuměla jsem si např. představit snídani bez mého koláče. Najednou to jde. Máme místo koláče 3/4 litru umixovaného ovoce. Dát si na odpoledne jablko a k tomu od každého z ořechů po 3-5 kusech - špatně !!! Nemůže se jíst cukr s tukem společně. Musí tam být odstup 1-2 hoďky. A takové množství  - i když zdravých tuků, z tolika ořechů - také nic moc. Obecně by stačilo, kdybychom snížili jako lidstvo množství všech tuků o polovinu ….  Atd. atd. Musím přiznat, že po zavedení řady opatření jsem přeci jen podstatně živější !

To, že rady od A.Williama fungují (samozřejmě, že fungují - když jsou přímo Shůry), vím již od r. 2017, kdy jsem je začala aplikovat na sobě poté, co jsem si přečetla jeho knihu "Mystický léčitel" . Tehdy mi pomohly vyléčit intoleranci na laktózu a revmatoidní artritidu 2 kloubů, i když vyléčení ještě uspíšilo užívání potravinových doplňků od firmy ESSENS - Lactoferrinu s Boswellií. Následně mi průběžně potvrzují rady A.Williama dvě dámy, které díky této knize začaly pomalu uzdravovat svoji štítnou žlázu: vymizely cysty, uzlíky, štítná žláza pracuje na více a více procent, a dokonce se v jednom případě u již značně atrofované štítné žlázy začal zvětšovat její objem z 1,5 na 2,5 ml. Dobrá zpráva - chce to tedy trpělivost, ale jde to ! :-)