Anthony William - "Mystický léčitel"

Ke knize A. Williamy "Mystický léčitel" jsem se dostala zajímavým způsobem. Kamarádka mi zatelefonovala a zeptala se mi, zdali bych se mohla na ni „podívat“. Zavřela jsem oči a viděla jsem knihu, která se rozevřela a z ní vycházela zlatá záře. Dala jsem nad ni svoje ruce a postupně mne přes ruce vtáhla celou do sebe. Jakmile jsem ji měla doma, okamžitě jsem ji shltla a začala podle ní praktikovat (měsíc detoxikační kúry jen doporučného ovoce a zeleniny včetně vybraných léčivých bylin a doplňků stravy. Plus 3 měsíce detoxikační kúry od těžkých kovů).

 

Na své stánky jsem z knihy ale vybrala něco, co je v populaci na značném vzestupu – Alzheimerova choroba. Známe to všichni - děláme si legraci, jak ten Němec doma obchází. Skoro všichni zapomínáme: ať již na myšlenkové úrovni, tak hmotné věci. Často je na vině jenom naše roztříštěná pozornost, plně se nekoncentrujeme. Bohužel tomu není takto u všech jedinců. Někdy je vyřčena horší diagnóza: demence, Alzheimerova choroba.

 

Klasická medicína ji léčit neumí, jen zpomalit. Anthony William byl za své bohaté praxe svědkem zázračného vyléčení u mnoha lidí.

Vše následující je z knihy opsáno (příběh Williamovy pacintky, plus návod na detoxikaci od těžkých kovů, které jsou příčinou samotné choroby). Věřím, že někomu z vás, vašemu blízkému či známému vše následující může být velmi k užitku.

 

Případ z praxe:

V rodině se už dlouho vtipkovala o tom, že Whitney zapomíná. Za ta léta nesčíslněkrát ztratila peněženku a klíče, občas si nemohla vzpomenout na číslo manžela Jamese do práce a několikrát dokonce zapomněla na narozeniny vlastních dětí. Pokaždé, když odjížděli na fotbalový tréning, Whitneyina dcera Kendra se před odchodem z domu ptala: „Mami, nezapomněla jsi nic?“ Děti si myslely, že je to normální, a měly z toho legraci.

Všechno se změnilo o jedněch Vánocích, kdy bylo Whitney třiapadesát. Všichni se brzy ráno sešli v obýváku, aby si rozbalili dárky - všichni kromě Whitney. „Kde je máma?“ ozvala se nakonec dcera Miley. V ten den totiž Whitney obyčejně bývala první na nohou.

James ji ale našel nahoře v koupelně, kde se líčila, jako by byl úplně všední pracovní den. Pověděl jí, že děti čekají dole. Whitney na Jamese zachmuřeně pohlédla, ale šla s ním. Když spatřila v obýváku rozsvícený stromeček a hromadu zabalených dárků, takřka se lekla. Zapomněla, že jsou Vánoce.

Jimes ji doprovodil k rodinnému lékaři, jenž ji odeslal na k neurologovi a někollika dalším odborníkům. Nakonec dospěli k diagnóze Alzheimerova nemoc. Prognóza rodinu zničila: Whitney má před sebou v nejlepším případě tři až pět let kvalitního života. Čekalo je něco nepředstavitelného. Lékař Jamesovi doporučil, aby dal do pořádku rodinné záležitosti, dokud to Whitney ještě myslí. Sedmnáctiletý Timothy, čtrnáctiletá Miley a dvanáctiletá Kendra už byli natolik velcí, že chápali závažnost situace. Miley trvila celé hodiny na internetu, kde si četla o Alzheimerově nemoci a jejích pustošivých následcích. Kendra mezi záchvaty úzkosti začala pro Whitney psát seznam úkolů na každý den. Timothy odešel ze střední školy, aby mohl matce pomáhat, jak mu to jenom dovolí.

Sestra Sharon vodila Whitney po různých alternativních doktorech a hledala možnoost, jak nemoc zvrátit. V jedné z čekáren Sharon narazila na článek v místních novinách, kde se objevilo mé jméno v souvislosti s tím, že pomáhám lidem se záhadnými nemocemi.

Během první schůzky s Whitney nasměroval Duch moji pozornost na dvě velká ložiska rtuti v levé mozkové hemisféře. Byla tam od dětství. Nyní ale rtuť rapidně oxidovala a šířila se po okolí, poškozovala mozkovou tkáň a urychlovala průběh nemoci.

Duch doporučil neprodleně nasadit režim detoxikace od těžkých kovů, podpořený jídelníčkem s nízkým až nulový obsahem tuku. Velké množství tuku ve stravě totiž zvyšuje jeho hladiny v krvi, což urychluje oxidaci rtuti. Strava bohatá na ovoce a zeleninu se spoustou antioxidantů a chudá na tuky oxidaci zpomalí, nebo dokonce zastaví, a umožní se rtuti kompletně zbavit.

Whitney z jídelníčku vyloučila kvůli tuku veškeré živočišné bílkoviny a přijímala pouze tuk z rostlinných zdrojů, jako jsou například avokádo, ořechy, semena, a umírněně i oleje. Základem její stravy se teď staly všechny druhy ovoce, zejména lesní borůvky, a velké porce zeleniny, jako je špenát, kapusta a koriandr. Whitney mohla jíst také brambory, batáty a další škrobovou zeleninu.

Zdravá a detoxikační strava s hojností glukózy a bohatá na antioxidanty zastavila oxidaci. Příznaky Alzheimerovy nemoci se dál nerozvíjely a Whitneyin stav se začal zlepšovat.

Po šesti měsících se Whitneyina paměť vrátila na úroveň před neblahou příhodou s vánoční nadílkou. Po roce měla Whitney paměť lepší než v době před narozením Timothyho.

 

Dnešní módní diety by v žádném případě nedovolily tolik ovoce a škrobovité zeleniny, kolik Whitney pro skutečné vítězství potřebovala. Dopopručili by jí ještě víc bílkovin, což by znamenalo ještě více tuku. A to by vedlo k rychleljší progresi nemoci, nikoliv k vyléčení.

 

Detoxikace od těžkých kovů (které stojí dle Anthony Williama např. za Alzheimerovou nemocí).

Těžké kovy z těla odstraníte každodenní konzumací pěti položek. Jsou to:

 

  • Mladý ječmen v prášku: Vytahuje těžké kovy ze sleziny, střev, slinivky a reprodukčních orgánů. Mladý ječmen v prášku přiravuje rtuť na kompexní absorpci spirulinou. Užívejte jednu až dvě čajové lžičky rozmíchané ve vodě.

  • Spirulina (nejlépe havajská): Vytahuje těžké kovy z mozku, centrální nervové soustavy a jater a absorbuje těžké kovy extrahované mladým ječmenem. Užívejte dvě čajové lžičky zamíchané do vody.

  • Koriandr: Dostane se do těžko přístupných míst a extrahuje kovy z nedávné minulosti. Rozmixujte šálek v koktejlu či šťávě nebo přidejte do salátu či quacamole.

  • Lesní borůvky: (Musí být ale opravdu lesní. Kanadské mají mizivé účinky). Vytahují těžké kovy z mozku. Hojí a opravují prázdná místa, která po těžkýchkovech zůstávají, což je důležité zejména pro mozkovou tkáň. Jsou nejúčinnější potravinou při léčvě Alzeimerovy choroby. Snězte nejméně šálek denně.

  • Řasa Dulse z Atlantiku: Váže na sebe rtuť, olovo, hliník, měď, kadmium a nikl a prostupuje hematoencefalickou bariéru. Na rozdíl od ostatních mořských řas je Dulse sama o sobě silně účinným prostředkem pro odstranění rtuti. Dulse se dostává hlouběji do skrytých míst těla, vypátrává rtuť, naváže se na ni a nepustí ji dřív, než se dostane z těla ven. Snězte každý den dvě polévkové lžíce vloček řasy nebo odpovídající množství proužků, je-li ve formě celých listů.

Všech pět potravin a doplňků byste měli zkonzumovat postupně během 24 hodin. Pokud se vám nepodaří vměstnat do jednoho dne všechny, snažte se sníst alespoň dvě až tři. Všech pět potravin velmi účinných při odstraňování těžkých kovů navíc poskytuje důležité živiny, které napravují napáchané škody a regenerují organizmus. Na přilepšenou můžete přidat kořen lopuchu.

Na světě neexistuje účinnější postup, který by dokázal odstanit těžké kovy z organismu. Budete-li dlouhodobě a přísně dodržovat tento detoxikační program, dočkáte se zásadního zlepšení. U mnoha lidí jsem byl svědkem zázračného vyléčení odstraněním rtuti nashromážděné po generace. Myslím, že pro své zdraví nemůžete udělat nic lepšího, než se zbavit těžkých kovů.

Existují další potraviny a byliny, například chlorela, o nichž se šíří, že jsou přínosné pro odstranění těžkých kovů z organismu. Dejte si v šak pozor. Chlorela je hitem ve světě potravinových doplňků, ovšem vzhledem ke své nepředvídatelnosti je méně účinná než výše jmenované položky. Chlorela je stran ochrany před nebezpečím rtuti nespolehlivá.

 

Často potřebujeme zdraví napomoci i prověřenými kvalitními potravinovými doplňky.

Inspiraci můžete najít i v mé kapitole Zdraví: www.leceni-duse-a-krajiny.cz/zdravi/